Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich
w Świdnicy

„Żeby zmieniło się nasze życie,
musimy najpierw zmienić samych siebie.”

Dzień Nauczyciela

14 października br. odbyło się uroczyste spotkanie pracowników ZPiSdN w Świdnicy z okazji Dnia KEN-u. Pani Dyrektor Dorota Wójcik złożyła serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom placówki za zaangażowanie i codzienny trud wkładany w pracę wychowawczą z wychowankami schroniska i zakładu oraz życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz w pracy.

            Przyłączając się do życzeń i podziękowań, wychowankowie schroniska dla nieletnich i zakładu poprawczego pod opieką i kierunkiem wychowawców pan Pawła i Krzysztofa przygotowali ciekawy program artystyczny. Wychowanek grupy zakładowej Rafał wykonał m.in. autorski utwór w stylu hip-hop, do którego sam napisał tekst oraz skomponował muzykę. Inni recytowali wiersze i przedstawiali zabawne skecze. Wszystkim obecnym bardzo podobał się występ wychowanków, co zostało nagrodzone gromkimi brawami.

  Na zakończenie wręczone zostały pracownikom kwiaty oraz drobne upominki w postaci wykonanych własnoręcznie przez wychowanków na warsztatach deseczek kuchennych.

Scroll to Top