Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich
w Świdnicy

„Żeby zmieniło się nasze życie,
musimy najpierw zmienić samych siebie.”

NASZ WOLONTARIAT

W ostatnim czasie nawiązaliśmy ścisłą współpracę z TOZ-em. Efekty już widać. Udało się nam, przy współpracy z Paniami z tego towarzystwa znaleźć prawdziwe domy dla trzech kotów. Dzięki nam oseski przeszły pomyślnie proces socjalizacji i przygotowania do adopcji. Z każdym dniem, dzięki naszej pracy i opiece, stają się coraz bardziej ufne i przyjaźnie nastawione do ludzi. Efekty naszej pracy i zaangażowania nas samych zadziwiają.

Pni z TOZ-u pokłada w nas duże nadzieje na prawdziwą współpracę. Zawsze jesteśmy gotowi do zajęcia się następnymi nieszczęśnikami. Stwierdza ona, że przywozi do nas bardzo trudne przypadki, a my dzięki naszemu zaangażowaniu i coraz większemu doświadczeniu, czynimy prawdziwe cuda. I nie są to nasze słowa lecz osób do których zwierzaki trafiają. Takie sądy podnoszą nas na duchu i jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni. Dalej będziemy czynić dobre uczynki. Staje się to dla nas bardzo ważne.

Ponadto wracamy do współpracy ze Schroniskiem Dla Zwierząt w Świdnicy. Oczywiście stosujemy się do wszystkich zasad restrykcji sanitarnych. Do połowy marca mamy za zadanie przygotować teren do oswajania i tresury psów. Wszystkie te zadania realizować będziemy w ramach wolontariatu.

Scroll to Top