„Żeby zmieniło się nasze życie,
musimy najpierw zmienić samych siebie.”

Zawody w Strzegomiu

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.17.1″ background_color=”#f5f5f5″][et_pb_row _builder_version=”3.0.48″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″][et_pb_text _builder_version=”3.19.17″]

1 grudnia 2019 roku kolejny już raz uczestniczyliśmy w zawodach sportowych w wyciskaniu sztangi leżąc. Poprzednie były jednak niższej rangi. Tym razem były to zawody rangi wojewódzkiej VIII INTEGRACYJNE OTWARTE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W WYCISKANIU LEŻĄC KLASYCZNYM.

Pod opieką wychowawcy – trenera Arkadiusz T. oraz instruktora sportów siłowych – pracownika ochrony Bartka R., my wychowankowie grupy hostelowej Patryk B. oraz Patryk H. Zostaliśmy odpowiednio przygotowani do tej sportowej imprezy. Warto tutaj podkreślić, że w zawodach tych uczestniczyły osoby z różnego rodzaju niesprawnościami. A jednak wszyscy w sportowej rywalizacji  wykazali się wielkim zaangażowaniem, hartem ducha, odpornością na stres i zapałem.

Impreza ta była profesjonalnie przygotowana. Patryk B. zajął VIII miejsce z wynikiem 110 kg, natomiast Patryk H. Z wynikiem 65 kg zajął II miejsce. Oczywiście obaj startowali w swoich kategoriach wiekowych i wagowych. Jak na początki działania naszego koła hostelowych siłaczy jest to olbrzymi sukces. Już myślimy nad udziałem w kolejnych zawodach i, aby lepiej się do turniejów przygotować, wychowawca Arkadiusz T. wraz z pracownikiem ochrony panem Bartkiem R. chcą stworzyć sekcję treningową przygotowującą nas do tego typu zawodach. A może tak w przyszłości turniej między poprawczakami znajdującymi się na Dolnym Śląsku. To na pewno byłaby ciekawa rozgrywka.

Niemniej gratulacje dla wychowanków Patryka H. i Patryka B. oraz wielkie podziękowania dla pana Bartka R. i wychowawcy Arkadiusza T za przygotowanie nas i organizację wyjazdu.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.19.17″ background_color=”#f5f5f5″ custom_padding=”54px|0px|0|0px|false|false”][et_pb_row use_custom_gutter=”on” gutter_width=”4″ _builder_version=”3.19.17″ module_alignment=”center” make_fullwidth=”on”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.17.1″][et_pb_gallery gallery_ids=”49466,49467,49468,49469,49470″ posts_number=”5″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” hover_icon=”%%15%%” _builder_version=”3.19.17″ custom_css_gallery_item=”clear: none !important;||width: 33.33% !important;”][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]